Onderscheidingen

Als jonge danser is het belangrijk om deel te nemen aan wedstrijden, om jezelf te introduceren én te onderscheiden in de professionele danswereld. Bij deze een overzicht van de belangrijkste onderscheidingen die onze leerlingen in de afgelopen decennia hebben mogen ontvangen.

2019

Prix De Lausanne, Zwitserland
Achille De Groeve - Halve finale Prix De Lausanne
Benjamin Davidoff - Halve finale Prix De Lausanne

Tanzolymp Berlijn, Duitsland
Otto Van Sloun en Yukino Tamai - Bronzen medaille, Klassiek duo
Noémie Jar, Gianna Janssen, Catarina Estevez, Fleur Deschepper, Nivine Fakih, Joran Valcke, Taichi Sakai, Achille De Groeve, Benjamin Davidoff en Otto Van Sloun - Zilveren medaille, Folklore groep

2018

Tanzolymp Berlijn, Duitsland
Sakura Akao, Jessica Beardsell, Ida Krings, Isabelle Olivier, Paola Tosto, Amber Van Veen, Lara Wolter, Florian Carer, Yasseen Chioua Lekhli, Benjamin Davidoff, Achille De Groeve, Taichi Sakai, Tuur Sweerman, Joran Valcke en Otto Van Sloun - Gouden medaille, Modern groep

2017

Tanzolymp Berlijn, Duitsland
Cara Verschraegen - Gouden medaille, Klassieke dans
Wolf Hoeyberghs en Loïs Martens - Zilveren medaille, Hedendaagse dans
Yu Yamani - Special prize
Cara Verschraegen, Loïs Martens, Wolf Hoeyberghs, Yu Yamani, Anaïs De Caster, Karlijn Dedroog, Jaron Bousard, Ania Bartkowski, Mari Murata en Antigoni Neophytou - Gouden medaille, groepsstuk

2016

Tanzolymp Berlijn, Duitsland
Mafalda Fideles - Gouden medaille, Klassieke dans
Yu Matsumoto - Zilveren medaille, Hedendaagse dans
Enrico Vanroose - Zilveren medaille, Hedendaagse dans
Hava Hudry - Zilveren medaille, Hedendaagse dans

2015

Tanzolymp Berlijn, Duitsland
Lara Fransen - Gouden medaille, Hedendaagse dans
Francesc Nel-lo Deakin - Gouden medaille, Hedendaagse dans

2013

Youth America Grand Prix, New York - U.S.A
Katherine Eileen Higgins, Bronzen medaille.

Moscow International Ballet Competition, Moskou, Rusland 
Katherine Eileen Higgins, Bronzen medaille.

2012

Prix de Lausanne, Zwitserland
Katherine Eileen Higgins op 15-jarige leeftijd, finaliste.

Helsinki International Ballet Competition, Helsinki, Finland
Katherine Eileen Higgins, Bronzen medaille.

Varna International Ballet Competition, Varna, Bulgarije
Katherine Eileen Higgins, Bounty Award

Youth America Grand Prix, Parijs, Frankrijk
Katherine Eileen Higgins, GRAND PRIX.

2010

Youth America Grand Prix, New York - U.S.A.
Edo Wijnen – Gouden medaille en de ‘outstanding artistry award’ Dance Europe magazine

2009

Prix de Lausanne, Zwitserland
Edo Wijnen – De prijs voor de beste interpretatie van de hedendaagse variatie

2003

Prix de Lausanne, Zwitserland
Jim De Block – finaliste

2000

Prix de Lausanne, Zwitserland
Jeroen Verbruggen – “Prix de Lausanne ‘bourse’” en “Prix des téléspectateurs”

1999

Prix de Lausanne, Zwitserland
Frederik Deberdt – finalist

1998

Prix de Lausanne, Zwitserland
Agalie Vandamme – finaliste

1996

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Geneviève Van Quaquebeke – “Prix Professionnel”

1994

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Nathalie Verspecht – “Prix Professionnel”

1993

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Wim Vanlessen – troisième prix – “Prix de Lausanne ‘en espèces’”.

1989

Concours Jeunes Danseurs, “Prix de Lausanne”, Tokio, Japan
Ann De Vos – Prix Johnson

1988

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Bernice Coppieters – prix Johnson

1986

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Bart De Block- prix professionnel

Concours Jackson Mississippi, USA
Bart De Block- Silver medal, Juniors

1985

XIIIe Prix International de Lausanne New-York, U.S.A.
Ariane Van De Vyver – prix professionnel
Ben Huys – Prix de Lausanne
Bart De Block – finalist

1984

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Nadia Deferm – Prix Professionnel en medaille

International Ballet Competition, New-York, U.S.A.
Nadia Deferm – médaille de bronze
Ben Huys – finalist

1983

Concours International de Ballet, Varna, Bulgarije
*Hilde Van de Vloet *- prix du meilleur couple de danse avec Rudi Van den Bergh (Ballet Royal de Flandre)

1980

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Wim Broeckx – finalist
Jan Vandeloo – finalist

1979

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Koen Onzia- médaille d´or
Jan Broeckx- Prix de Lausanne
Jackson U.S.A.
Koen Onzia – médaille d´or

1978

Concours International de Ballet, Varna, Bulgarije
Koen Onzia – médaille de bronze

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Jan Maillard – finalist

1976

Prix de Lausanne, Suisse
Karin Heyninck – finaliste
Ben Van Cauwenbergh – médaille d´or

Concours International de Ballet, Varna, Bulgarije
Ben Van Cauwenbergh – médaille d´argent

1973

Concours Jeunes Danseurs, Prix de Lausanne, Zwitserland
Tom Van Cauwenbergh – prix particulier pour l´interprétation la plus professionnelle et pour un niveau technique élevé
Marina Camby – finaliste
Marc De Graef – finalist

1972

Concours International de Ballet, Varna, Bulgarije
Tom Van Cauwenbergh – médaille de bronze et diplôme

1968

Concours International de Ballet, Varna, Bulgarije
Rita Poelvoorde – médaille d´argent et diplôme – prix pour le meilleur couple de danse avec Jan Nuyts
Jan Nuyts – médaille d´or et diplôme

1964

Concours International de Ballet, Varna, Bulgarije
Wini Jacobs – mention honorable et diplôme